Kontakt

Jak do nas dojechać

MKmed Gabinet Twojego Zdrowia
Katowice, ul. Armii Krajowej 190 B

Tel.: 32 601 28 27

BMQuality Med.
Gliwice, ul.Kozielska 141 D

Tel.: 32 231 09 08

Jak do mnie dojechać – kilka praktycznych porad:

Dojazd do mojej praktyki w Katowicach: „MKmed, Gabinet Twojego Zdrowia”. 
Adres: Armii Krajowej 190 B

Od centrum Katowic trzeba jechać w kierunku na Mikołów i Wisłę ulicą Kościuszki bądź Mikołowską i po przejechaniu koło OBI i koło końcowej pętli tramwaju 6 i 16 jedziemy dalej w kierunku na Mikołów, przejeżdżamy pod wiaduktem kolejowym (po lewej stronie stacja benzynowa). Za wiaduktem po stronie prawej widoczny jest duży budynek FAMUR. Teraz uwaga! Musimy tu skręcić w lewo ale nie jest to możliwe z głównej ulicy. Żeby to zrobić zaraz za tym skrzyżowaniem po 100m skręcamy w prawo (za znakami na Bażantowo i Piotrowice) i po przejechaniu pętelki wyjeżdżamy na Piotrowice. Jadąc teraz wyłącznie prosto przez światła (dwa razy) przejeżdżamy kolo cmentarza (po prawej) i zaraz za nim dojeżdżamy do ronda w Bażantowie. Po przejechaniu ronda na wprost widzimy pierwszy budynek po prawej stronie. To właśnie tu i od ulicy widoczna na budynku jest reklama: „MKmed Gabinet Twojego Zdrowia” . Możemy wjechać na plac bądź zaparkować na którymś z parkingów w okolicy ronda. W przypadku problemu z wjechaniem (zamknięta brama) przy wejściu jest domofon (nasz numer 34#) bądź proszę zadzwonić do recepcji (32 6012827) to otworzymy bramę pilotem.

Podsumowując: Praktyka mieści się w pierwszym budynku od strony ronda, jest widoczna od ulicy. Mieści się obok dentysty „Dentestica” i ma nad wejsciem biało-niebieski napis „MKmed Gabinet Twojego Zdrowia”.

Proszę nie kierować się do drugiego budynku po lewej stronie gdzie mój kolega pan docent Stojko prowadzi swoją praktykę „Centrum Zdrowia Kobiety”, a nasze pacjentki często przez pomyłkę zaglądają tam co jest kłopotliwe dla obu stron.

Dojazd do mojej praktyki w Gliwicach: „BM Quality Med”.
Adres: Kozielska 141 D

Opis dojazdu do praktyki w Gliwicach mieści się na stronach BM Quality Med pod adresem:

http://www.bmqmed.pl/kontakt.html

 

  • Projekt: „Wzrost konkurencyjności specjalistycznej praktyki lekarskiej Dr Marka Kudły przez wdrożenie innowacyjnej metody diagnostyki raka jajnika z wykorzystaniem ultranowoczesnego aparatu USG”.